מידע נוסף   מוצרים נלווים   המוצר
         
ERSA

מערכת Rework מדגם 650 של חברת ERSA

ממטק גאה להציג את ספינת הדגל של מערכות ה- Rework. מערכת IR/PL 650A

המערכת, העובדת בטכנולוגיה של אינפרא אדום (IR), מאפשרת החלפת רכיבי BGA בקלות ובדיוק רב. המערכת גמישה ואדפטיבית לכל אפליקציה. היא משחררת את המשתמש מהצורך להשתמש ב- Nozzles ומתאימה לכל סוגי הרכיבים החל מרכיבים בגודל של 0.5X0.5 מ"מ ועד לרכיבים בגודל של 70X120 מ"מ.

כל אשר יש לעשות כדי להתאים את המערכת לרכיב, הוא לכוון את גודל הצמצם המגביל את אלומת ה- IR לתחום הרכיב. המערכת מסוגלת לטפל במעגלים גדולים (עד לגודל של 400X560 מ"מ) כקטנים ובעזרת גופי חימום של יותר מ- 4000W מטפלת ללא קושי באפליקציות הקשות ביותר בשוק.

המושג "להכין פרופיל" פשט את הרגל! המערכת עובדת בחוג בקרת טמפרטורה סגור באופן סדיר. אין צורך בקידוח מתחת לרכיב והכנסת גופי חימום. תם עידן הניסוי וטעייה עד לקבלת פרופיל אופטימלי.

הרצת הפרופיל במערכת ה- 650 מצליחה מהניסיון הראשון, עם חימום לטמפרטורות המוגדרות על ידי IPC וללא חימום יתר!

 

למערכת מספר יתרונות בולטים ההופכים אותה למערכת ה- Rework האולטימטיבית:

  • המערכת עובדת בטכנולוגיה של הקרנת אנרגית אינפרא אדום על הרכיב. אין צורך בהתאמת Nozzle לכל רכיב חדש. כיוונון של השטח המחומם נעשה בעזרת צמצם מכני פשוט.
  • מדידת טמפרטורה ללא חוטים! המדידה מתבצעת בעזרת סנסור אופטי רגיש לאינפרא אדום. ברוב המקרים אין צורך לחבר מדיד טמפרטורה (Thermocouple) למעגל או לרכיב. המערכת מצוידת בחישן אינפרא אדום המודד את טמפרטורת הרכיב.
  • השימוש ב- Deep IR מאפשר חימום הרכיבים בשיטה הבטוחה ביותר ללא שום חשש לנזק לרכיבים ועם השפעה מינימלית של צבע הרכיב על קצב החימום.
  • מצלמת התהליך מספקת משוב חזותי על התהליך ומבטיחה הליך מדויק בטוח והדיר. (ראה תמונה וסרטון ווידאו בהמשך).
  • אפשרות לחיבור של עד 4 חישני טמפרטורה מאפשר ביצוע אנליזה מדויקת של כל פרופיל בעת הצורך.
  • במערכת משולבת תכנת ה- IRSoft הידידותית למשתמש. התוכנה פשוטה מאוד להפעלה ונחה למשתמש הפשוט. כמו כן התוכנה מכילה אופציות רבות ומגוונות למשתמש הnתוחכם כגון אנליזה מדוייקת, שמירת תהליך, הרצת הפרופיל ותיעוד.
  • המערכת עם הבקרה בחוג סגור והמשוב החזותי מספקת למערכת דיוק הדירות ואיכות המאפשרים הצלחת ה- Rework כבר בנסיון הראשון

 

 

תמונת הכדוריות המצולמת על ידי מצלמת התהליך

 

תמונת מצלמת התהליך מראה בבירור את הכדוריות מתחת לרכיב עליו עובדים ומאפשרת לראות את התכת הכדוריות וקריסת הרכיב בזמן אמת.  יתרון יחודי זה מבטיח תהליך מבוקר, הדיר ומדויק, חימום לטמפרטורה המינימלית ללא חימום יתר והצלחה באחוזים גבוהים מאוד.

 

 

לפרטים נוספים אנא פנו למשה לוי מחברת ממטק בטלפון 054-6366-588

 

מק"ט: 0IRPL650A

מחיר: Call