מידע נוסף   מוצרים נלווים   המוצר
         
מוצרי Speedprint

מספסת סטנסיל -י SP210avi 23" inline

 בנוסף למראה המרענן מערכת ה SP210avi שומר על מוניטין של מדפסת הקטנה ביותר בשוק המציע יכולות ואיכות גבוהה. מערכת זו נתמכת בממשק משתמש מתקדם 3Dc  שפותח במיוחד למדפסת ה Speedprint

Speedprint מיישם גישת תכנון ציוד ההדפסה שבה מושם דגש על פיתוח מוצרים בעלי יעילות גבוהה למטרה מוגדרת. כמו כן בחברה דוגלים בפיתוח ובשיווק בגישה שהוספת תכונות לא משמעותיות אינו משרת את טובת הלקוחות. לכן המדינות לכלול בתצורה הבסיסית פתרונות יצירתיים  פשוטים ואיכותיים.
בגישה זו פותחה מדפסת ה  SP210avi שבה כל הרכיבים החיוניים לטובת הייצור כלולים בתצורה הבסיסית זאת אומרת שכל השקעה במוצר ה Speedprint יהיה משתלם עסקית והמוצר יהיה יעיל ואיכותי.
פיתוח מדפסת בדיוק גבוהה  fine pitch כמו SP201avi בגישה זו מתקבל מוצר מושלם מכל ההיבטים כלומר בעל תפוקה גבוהה ומכל את כל הנדרש לעבודה ממשוכת בביצועים גבוהים. היכולות של  M/C  מבוססות על פלטפורמה במפרט גבוהה ובאיכות המשולבת בחידושים בתחום הנע צירי ומיקום חזותי .
 
 
המערכת משתמשת בגישה ייחודית  'look down, look down' למיקום יחסי של המעגל והסטנסיל. שתי מצלמות מותקנות על משטחי X/Y עצמאיים מבטיחות דיוק והדירות של מיקום הסטנסיל ונעזרות בפידושלים או סמנים אחרים על נמצאים על הגלופה או והמעגל.
מערכת ראייה חדשנית זו שפותחה ב Speedprint מאפשרת בחינה של משחה על גלופה unique 'paste on stencil' וזאת לפני הפעלת ההדפסה.
מערכת סלקטיבית המיוחדת של Speedprint להדפסת משחה 'Selective Auto-Paste Dispense' נשלטת באופו מלא בתוכנה. הבינה המלאכותית של מערכת הראייה של שתי המצלמות בוחנת את הגלופה וקובעת באיזה מקום להדפיס את המשחה  ובהתאם לכך מופעלים ראשי ההדפסה.
 
 

מק"ט: SP210avi 23

מחיר: Call