מידע נוסף   מוצרים נלווים   המוצר
         
מוצרי Speedprint

מדפסת SMT י SP700avi

 מדפסת ה SP700avi תוצר משוכלל של חברת Speedprints שכולל בתוכו מחוייבות לביצועים אמינות תוך כדי שמירה על ערך מוסף גבוהה. המערכת תוכננה להתמודד עם דרישות החמורות של ייצור SMT בנפחים גדולים ושמירת הגמישות המוכתבת מדרישות של בייצור מגוון  high-mix וכמומן זמן תחול  setupמהיר לתמיכה בשינוי סביבה.  

מערכת ה SP700avi תוכננה לתפעול קל, תחזוקה מינימאלית  ומחיר בעלות נמוך. המערכת מיישמת טכנולוגית בקרת הנע מתקדמת הכוללת אנקודרים ליניאריים בדיוק של 1 מיקרון בכל צירי התנועה כל זאת בגיבוי תוכנה אינטואיטיבית מאפשרים שליטה מלאה בתהליך ההדפסה. 

בתצורה הבסיסית המדפסת מסופקת עם יכולות כדוגמאת כיוון אוטומתי של רוחב מסועים, טעינה אוטומטית של הגלופה stencil ומגב מתוכנת לניקוי החלק התחתון של ה . stencil 

  מערכת ניקוי ה stencil יעילה ביותר ונשלטת בתוכנה מהווה חלק מהתכונות הבסיסיות של המדפסת. מערכת זו יכולה לעבוד בסביבה רטובה ויבשה ובכל צורה משולבת. 

 
 

SP700avi מועלת על ידי ממשק משתמש מתקדם הנתמך במערכת הפעלה  .Windows XP PRO  בנוסף לממשק פשוט ואינטואיטיבי הנערכת כוללת תוכנת דיאגנוסטיקה מקיפה וכן מערכות דווח של התקדמות תהליך הייצור , שגיאות בתהליך ועוד אשר מאפשרות התייחסות תוך כדי התהליך.

 

מערכת ה"ראיה" כוללת שתי מצלמות מתכוונות המאפשרות כיוון אוטומטי ‘Look Down, Look Down'. מערכת חדשנית זו  מאפשרת למשתמשי Speedprint לבדוק הימצאות של משחת הלחמה על הגלופה לפני תחילת ההדפסה. מערכת האופטית ממקמת את המעגל המודפס במדויק על הגלופה בהתאם לפידושלים או סימנים אחרים על הגלופה או המעגל המודפס.  

ראשי ההדפסה מבוקרים במעגל סגור  לקבלת דיוק מרבי ונשלטים בתוכנה לקביעת פרמטרי הדפסה. ראשי ההדפסה יכולים להיות מצוידים במגבים סטנדרטיים או במחסניות אטומות.

 

 

 

היכולת לתמוך בלוחות בעובי של 0.3ממ מוסיפה לגמישות למערכת. יכולת זו מתאפשרת בהתקנת של מכלול UTC אשר דופן את המעגל המודפס מכל הצדדים בלחץ אחיד ללא תלות בתנועת רצועות המסוע וכך מונע את עיוות המעגל המודפס.

 

מק"ט: SP700avi

מחיר: Call